Share

Başkan Sarı, Altınözü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 2017-2018 Sezonu Kapanış Toplantısına Katıldı.

 

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 2017-2018 Sezonu Kapanış Toplantısına Katıldı.


Altınözü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 2017-2018 sezonu kapanış toplantısı, 15 Temmuz Milli İrade Parkında gerçekleştirildi. Toplantıya; Kaymakam Bülent UYGUR, Belediye Başkanı Rıfat SARI, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet ZÜMRE, Altınözü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zafer ERGÜVENOĞLU, Kulüp Yöneticisi Metin BERBER, Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri Hüsamettin ÇAMLIBEL, Mustafa KÖŞKEROĞLU, Baş Antrenör Metin GENÇ, Yardımcı Antrenör Yasin GÜRKAN ve 63 sporcu katıldı.
          Kaymakam Bülent UYGUR, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize yönelik projelerimiz, etkinliklerimiz ve desteklerimiz aralıksız devam edecektir. Her zaman Gençlerimizin yanındayız. Yıllarca Amatör Ligde oynadım. Sevgili gençler, Futbolcu olmak isteyip, kaymakam olan birisiyim. Futbol hayatımın eksik bir yanı olarak kaldı. Daha sonra Allah bana nasip etti, Türkiye Futbol Federasyonunda temsilci olarak görev yapıyorum. Hem okulunuzda hem de spor hayatında başarılı olabilirsiniz. İlçemizde siz gençlerimiz için 2 adet kapalı spor salonunun yapımını gerçekleştiriyoruz.” dedi.
      Belediye Başkanı Rıfat SARI,” Her gencin hayali futbolcu olmaktır. Bizlerde gençlik yıllarımızda futbol oynadık. Sevgili gençler çok iyi imkânlar içerisindesiniz. Bizler gençlerimiz için ne yapabilirizin derdindeyiz. Elimizdeki imkânlar dâhilinde ilçemizde spor faaliyetlerinin gelişmesi amacıyla çalışmalar yapmaktayız.”dedi.
       Kulüp Yöneticisi Metin BERBER,” 2017-2018 Sezonunda takımıza destek olan İlçe Kaymakamımız Bülent UYGUR, Belediye Başkanımız Rıfat SARI ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet ZÜMRE’ye  teşekkür ediyorum.” dedi.
 
         Altınözü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yöneticileri tarafından ,Kaymakam Bülent UYGUR, Belediye Başkanı Rıfat SARI ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet ZÜMRE'ye Teşekkür Plaketi verildi.

Oluşturulma Tarihi : 17.05.2018