Share

Karbeyaz Mahallesi Çok Amaçlı Salonu’nun açılışı gerçekleştirildi.

 
 
 
 
 
Karbeyaz Mahallesi'nde Altınözü Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan, Karbeyaz Mahallesi Çok Amaçlı Salonu’nun açılışı gerçekleştirildi.
        İlçemiz Karbeyaz Mahallesi'nde Altınözü Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan, Karbeyaz Mahallesi Çok Amaçlı Salonu’nun açılışı gerçekleştirildi. “Karbeyaz Mahallesi Çok Amaçlı Salonu” açılışına, Kaymakam Bülent UYGUR, Belediye Başkanı Rıfat SARI, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. Kaymakamımız Sayın Bülent UYGUR, Altınözü Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katılarak vatandaşlarımızla birlikte iftarını açtı.
            Karbeyaz Mahallesi'nde gerçekleşen iftar programı, okunan ezan ve yapılan duanın ardından, hep birlikte iftar yapıldı. İftar programından sonra, Karbeyaz Mahallesi Çok Amaçlı Salonu açılışı gerçekleştirildi.
            Mahalle halkı ile iftar yapan Kaymakam Bülent UYGUR, konuşmasında “On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'in; ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını Allah'tan niyaz ediyor, Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz çok amaçlı salonun mahalle halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.
          Belediye Başkanı Rıfat SARI, “Söz verdiğimiz gibi Karbeyaz Mahallemizde Çok Amaçlı Salonumuzun açılışını gerçekleştirdik. Çok Amaçlı Salonumuz, İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun, bu nedenle bugün burada bizleri bir araya toplamaya vesile olan, bu salonun her detayında emeği geçen kardeşlerimize teşekkür ediyorum.”dedi.
Oluşturulma Tarihi : 11.06.2018