Share

Ankara’da düzenlenen 7.Hatay Günleri, tüm hızıyla sürüyor.

Ankara’da Altınözü rüzgarı esiyor

 

Ankara’da düzenlenen 7.Hatay Günleri, tüm hızıyla sürüyor. Hatay’ın kültürünü tanıtmak amacı ile gerçekleştirilen etkinlik Ankara halkı ve Ankara’da yaşamakta olan Hataylılar için her yıl olduğu gibi, bu yılda büyük ilgi görüyor.

 

Başkentte Hatay Günleri etkinliği kapsamında Ankara’da kurulan Altınözü Belediyesi standı ziyaretçi akınına uğruyor.

 Tanıtım günlerinin üçüncü gününde Altınözü Belediyesi standını; AK Parti Hatay Milletvekilleri, bakanlar ve çok sayıda vatandaş ziyaret ederek sergilenen ürünlerle ilgili bilgi aldılar.

 

Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte, Hatay bölgesinin tüm zenginlikleri Başkent sakinlerine tanıtılıyor.

 

Altınözü Belediyesi tarafından açılan stant, yoğun ilgi görüyor. Vatandaşlar tarafından ziyaret edilen stantta zeytin ve zeytinyağına dikkat çekiliyor. Altınözü’nün meşhur zeytinyağını geniş kitlelere duyurma hedefinde olan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, standı ziyaret eden herkesle tek tek ilgilenmesiyle dikkatleri üzerine çekerek takdir topladı.

 

SARI: ALTINÖZÜ’MÜZÜN TANITIMINA ÖNEM VERİYORUZ

 

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, yaptığı açıklamada, Hatay’ın ve Altınözü’nün pek çok medeniyetin beşiği olduğuna dikkat çekerek, bölgenin tanıtımına katkı sunmak anlamında yoğun çaba sarf ettiklerini söyledi.

 

Başkan Rıfat Sarı, yaptığı açıklamada,” Altınözü’müzün tanıtımına büyük önem veriyoruz. Kentimizin güzelliklerini sergilemek için ve şehrimizi daha iyi tanıtalım düşüncesiyle böyle bir organizasyonda yer aldık. Hatay Günlerine yerli yabancı birçok ziyaretçi geliyor. Hatay günlerine gelen vatandaşlar Altınözü’nü merak ediyor. Bizlerde gelen konukları kentimize davet ederek misafirlerimize belediyemizin faaliyetlerini anlatan dergi ve çeşitli hediyeler takdim ediyoruz" ifadelerini kullandı. 

Ziyaretçiler Altınözü Belediyesi’nin bu çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

                                       

Oluşturulma Tarihi : 02.11.2018