Share

Altınözü’ne dekoratif aydınlatma direkleri takıldı

Altınözü’ne dekoratif aydınlatma direkleri takıldı

Altınözü'nde hizmetlerin ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Altınözü 2. Zeytin ve Zeytinyağı Festivali'nin yankıları sürerken, ilçe genelinde hizmetler ve yatırımlar ardı ardına vatandaşlarla buluşuyor. 
Altınözü ilçesi Yenişehir Mahallesi'nde bulunan ana cadde ve refüjler Altınözü Belediyesi ekipleri tarafından ışıklandırıldı.

SARI: VATANDAŞIMIZ HİZMETİN EN İYİSİNE LAYIK

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Daha modern ve yaşanabilir bir Altınözü için gece-gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçe merkezinde bulunan orta refüjlere dekoratif aydınlatma direği ve ışıklı taş duvar çalışmamız ilçemizin estetiğine renk katıyor. “Hemşehrilerimiz hizmetin en iyisine layık“ bilinci ile hareket ediyoruz. Daha önce de saat kulemizi ve ilçe girişinde ay-yıldız motifli anıtımızı vatandaşımızın hizmetine sunmuştuk. Yeni ışıklandırılan caddemizi kullanan vatandaşlarımız da artık daha güvenli şekilde yolu kullanacaklardır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ALTINÖZÜ’NDE HİZMETLER 2019’DA DA SÜRECEK

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı açıklamasının devamında,”Bizler göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana vatandaşımızın refahı için başta Kaymakamımız Bülent Uygur olmak üzere tüm ekibimizle ilçemizde ikamet eden 66 bin vatandaşımız için ve Altınözü markasının bilinirliğini arttırmak için çabalıyoruz. 2014’te 3 mahallesi olan bu ilçe 1 kararla 48 mahalleli bir belediye oldu. Biz tüm imkanlarımızla 48 mahalleye hizmet etmek için çalışıyoruz. Geride kalan 5 yıla baktığımızda verdiğimiz sözlerin %90’ını tutmuş bulunuyoruz. Önümüzdeki dönemde de inşallah sizlerin dua ve desteğiyle Altınözü bir başka Altınözü olacak. Önümüzdeki dönemde iş imkanları yaratarak, vatandaşımızın ilçe dışında çalışması gibi bir durumu ortadan kaldıracağız. Tüm çalışmalarımız vatandaşımızın refahı ve mutluluğu içindir” şeklinde konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 05.11.2018