Share

Altınözü’ne hayran kaldılar

Altınözü’ne hayran kaldılar

AK Partililerin toplantısına evsahipliği yapan Altınözü toplantının ilgi odağı oldu. Altınözü’ne yapılan yatırımların ardından yıldızını parlatan Altınözü ilçesinde geçtiğimiz günlerde düzenlenen 2. Zeytin ve Zeytinyağı Festivali kapsamında hizmete giren Altınözü Belediye binası ve 2 yıldır tüm vatandaşlara en kaliteli hizmetin sunulduğu Zeytin Cafe&Restaurant katılımcıları kendine hayran bıraktı.
AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler Altınözü’nün, Hatay’ın gözbebeği olduğunu kaydetti. 
 
HATAY AK BELEDİYECİLİK İLE TANIŞMALIDIR
 
Geçtiğimiz gün Altınözü Belediyesi konferans salonunda AK Partili Belediye başkanları ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güler, “Altınözü AK Belediyeciliğin en güzel örneklerinden birisidir. Tüm Hatay’a örnek olacak çalışmalarla 5 yıl içinde yıldızını parlatarak Hatay’ın gözbebeği olmuştur. Çalışmalarından ve gayretinden dolayı Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’yı kutluyorum” dedi. 
Altınözü Belediyesi konferans salonunda düzenlenen toplantıya AK Parti İl Başkanı Güler’in yanı sıra Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Çüter, Kumlu Belediye Başkanı İbrahim Paç, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık ile birlikte çok sayıda partili katıldı. 
 
ALTINÖZÜ ÖRNEK BİR BELEDİYE
 
İl Başkanı İbrahim Güler konuşmasında 2019 Mart ayında yapılacak mahalli idareler seçimi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin mutlaka AK belediyecilikle tanışması gerektiğini kaydeden Güler, CHP’li Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile Hatay’ın hiçbir ilerleme kaydedemediğini söyledi. AK belediyeciliğin en güzel örneğinin Altınözü olduğunun altını çizen Güler, “Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, gerçekleştirdiği hizmetlerle övgüye layıktır. İçinde bulunduğumuz bina ve konferans salonu tüm ilçe belediyelerine örnek olmalıdır. Vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’yı bir kez daha kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 
Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı da yaptığı konuşmada bu hizmetlerin Altınözü’ne kazandırılmasında desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’e ve tüm çalışanlara teşekkür etti. 
Altınözü Belediyesi konferans salonundaki programın ardından katılımcılar onuruna Zeytin Cafe&Restaurant’ta akşam yemeği düzenlendi. AK Parti heyeti Zeytin Cafe’ye hayran kaldıklarını ifade ettiler. Program günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
 
 
Oluşturulma Tarihi : 07.11.2018