Share

Başkandan

Başkandan 

       İnsanın yaşadığı bölgesine hizmet etmesi kutsal bir görevdir. Bizler de halkımıza hizmet etmek, Altınözü'nü daha yaşanabilir bir yerleşim yeri yapabilmek için yola çıktık.

      Altınözü Belediyesi’nin belirli mali imkanları çerçevesinde  hemşehrilerime olumsuzluk yaşatmamak adına tüm çalışanlarımızın özverili destekleri ile hizmet etmeye, yeni projeler  üretmeye ,eksiklikleri gidermeye,yanlışları düzeltmeye çalıştık.

     Yıllardır göz ardı edilen ancak hem bugünümüze hem de geleceğimize dev yatırım olarak gördüğümüz birçok projeye sizlerin desteği ile başladık.

     Görev süremiz içerisinde ilçemizde 7’den70’e  sizlerle iç içe olmaya çaba  gösterdik.Toplumun büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadığı çağımız,ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar ve vatandaşlara verdiğimiz sözler çerçevesinde aşama aşama birçok projeye imza atma azim ve kararlılığındayız.Bu azim ve kararlılığımızın arkasında yer alan güç ise;sizlerin bizlere seçimde verdiğiniz büyük destek yatmaktadır.

      Sizler de sabır gösterip ,  desteklerinizi esirgemez,noksanlıklarınızla yapıcı eleştiriler  ve yol gösterici tavsiyelerde bulunur iseniz,sizlerle kuracağımız gönül bağı neticesinde ,el birliği ve gönül birliği içerisinde  Altınözü ilçesini Hatay’ın ve Türkiye’nin en özel şehirlerinden biri haline getirebiliriz.

      Yeni,modern,mutlu,huzurlu,çağdaş tüm toplum kesimleri tarafından yaşanabilir bir Altınözü’nü inşa etmek inancıyla sevgi ve saygılarımı sunarım.

Oluşturulma Tarihi : 25.07.2017